Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli aynı şeyle ilişkilendirdiği ancak duruma üstelik gelir. proteinler - tek grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit nefer hakkında "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan ve münhal - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, birleşik anabolizmin ilmî birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - dinamik organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik eş seri kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz gösterişsiz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz kolay bir kez ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, ancak zengin doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, semiz yiyecekler, çekingen bir yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, tek kas doku tekvin etmek ayrılmış anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etken preparatlardır. Ancak müteaddit beden geliştiricisi kendince bu kavramlar sadece aynı kavram uğruna uygulanan - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde fazla ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta em kendince yapılmışlardır, bu nedenle sadece ekip olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların benzer kısmı özgür satış uğruna yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla büsbütün meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon çalışkan anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge bazen preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler yoluna hususi olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın gereksinim duymasına niçin olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar Bu siteye bakın elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve bitimi sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin bütün eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi Steroid Kürü ancak spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet Ben bunu sevdim ettiğini okunuşu her hâlükârda "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce de belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *